test
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

تقدیر ویژه شهردار یاسوج ازاستاندار ورئیس کل دادگستری استان/ همت مسئولان شهری و استانی برای آبادانی مرکز استان

به گزارش بشارنیوز، محمد‌علی جاوید با تقدیر و تشکر از استاندار و رئیس کل دادگستری استان در خصوص همکاری جهت اختصاص شیب بلوار پاسداران به فضای سبز شهری اظهار داشت: بالغ بر ۶ هزار متر مربع زمین در حاشیه بلوار پاسداران قرار داشت که شهروندان یاسوجی خواستار تبدیل این زمین به فضای سبز شهری بودند.

وی تصریح کرد: در سنوات گذشته تشریفات واگذاری این زمین به دستگاه‌های دولتی جهت احداث ساختمان اداری انجام شده بود که پس از مخالفت شدید شهرداری یاسوج موضوع جهت تعیین تکلیف به استاندار محول شد.

شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دستور قاطع استاندار در خصوص جلوگیری از ساخت و ساز اداری در این فضای شهری افزود: دکتر خادمی در دستوری ویژه تبدیل این شیب به فضای سبز شهری را ظرف مدت یک ماه صادر کرد.

جاوید در ادامه به معارضات اجتماعی این ملک اشاره کرد و گفت: این ملک دارای معارضات اجتماعی بود که با ارائه مستندات قانونی رئیس‌کل دادگستری و دادستان دستورات لازم را برای اجرای این پروژه صادر و عملیات اجرایی با حضور عوامل اجرایی شهرداری از تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شد که انتظار می‌رود ظرف مدت یک ماه تکمیل شود.

شهردار یاسوج در ادامه ضمن تشکر از مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص واگذاری این ملک و همکاری خوب نیروی انتظامی اظهار داشت: ساختمان دفتر مرکزی دانشگاه یاسوج در امتداد این فضای سبز قرار دارد که برای تخریب و تبدیل این قسمت از شیب بلوار پاسداران به فضای سبز با دانشگاه یاسوج وارد مذاکره خواهیم شد.

وی در پایان با اشاره به همت و همکاری مسئولان شهری و استانی برای اجرای این پروژه شهری ابراز داشت: امیدواریم با تلاش و همکاری بیش از پیش مسئولان استانی و شهرستانی شاهد رشد و پیشرفت روزافزون فضای شهری مرکز استان باشیم.


*