۱۰ اسفند ۱۳۹۴

بیانیه شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویر احمد در رابطه با انتخابات اخیر

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی گفتمان روز؛
“به نام خدا”
مردم شریف و فهیم استان ؛ انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به پایان رسید؛رقابت تمام شد، برای توسعه استان رفاقت را پیشه کنید.  ردصلاحیت های  گسترده توسط نهادهای تحت مدیریت و مسئولیت اقتدارگرایان ، فرزندان توانمند و شایسته دیارمان را از عرصه رقابت حذف نمود و در حوزه های انتخابیه “کهگیلویه بزرگ” و “بویراحمد و دنا” اصلاح طلبان را در انتظار و بلاتکلیفی قرار داده و فرصت رقابت را از این طیف مظلوم سلب نمود.
پیروزی چشم گیر اصلاح طلبان و حامیان دولت (لیست ائتلاف امید) در سطح کشور خصوصا در حوزه تهران بزرگ،  برگ زرینی در تاریخ سیاسی کشورمان بود و نشان از شور و شعور بالای ملت رشید ایران را دارد.
ما به نتیجه هر انتخاباتی  ( و از جمله  این انتخابات ) که پیروز آن منتخب اکثر مردم باشد احترام می گذاریم و امیدواریم منتخبین در عمل به وعده های انتخاباتی خود صادق باشند. از اصلاح طلبانی که در هر سه حوزه، مجمع اصلاح طلبان حوزه ها و شورای اصلاح طلبان استان را همراهی کردند کمال تشکر و قدردانی را داریم، ما در کنار اصلاح طلبان هر سه حوزه خواهیم بود و برای تحقق مطالبات آنها ایستادگی خواهیم کرد.
شورای اصلاح طلبان استان خدای بزرگ را شاکر است و از مردم نجیب استان سپاسگزاریم که با حضور خردمندانه خود صندوق رای را به داوری برگزیدند.
امید آنکه شاهد تشکیل مجلسی فعال، کارآمد، دلسوز و همراه و همگام دولت تدبیر و امید در حل مشکلات مردم و کشور باشیم و از این رهگذر نظاره گر حل مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی از یک سو و توسعه تعامل سازنده با کشور های مختلف دنیا از سوی دیگر باشیم.
این حضور حماسی را به غیور مردان و شیر زنان استان تبریک می گوییم و در پایان یادآوری می کنیم که تحلیل انتخابات استان را در آینده ی نزدیک از طریق بیانیه یا مصاحبه تبیین خواهیم کرد.

“و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب”
“شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد”
۹۴/۱۲/۹

 

 


  1. اصلاح طلب می‌گه:

    شما مجمع اصلاح طبان ظاهر نما هیچ کاره هستید ومردم دست رد بر سینه شما منفعت طلبان زدند

*