test
۵ اسفند ۱۳۹۴

سید باقر و خانواده وی از زارعی به صورت رسمی اعلام حمایت کردند

مسعود موسوی برادرزاده زاده سید باقر موسوی در ستاد زارعی و درمیان طرفداران زارعی گفت: از طرف سید باقر عزیز، بزرگان طایفه و خانواده خدمت رسیده ام و امیدوارم که با حضور شما در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان و حاشیه سازان که به دنبال فحاشی های انتخاباتی هستند بزنیم.

وی افزود: من در این ستاد از طرف سید باقر موسوی تشکر ویژه ای از مردم انقلابی، دلسور و میهن پرست می کنم. سید عزیزمان امروز در این جمع حضور ندارند، سیدی مظلوم که تواضع، ایمان و صداقت اش در همه جا زبان زد است.

وی در جمع هواداران زارعی اظهار داشت: من به نمایندگی سید باقر اینجا هستم که به در نزد افکار عمومی از غلام محمد زارعی و دوستان و یارانشان اعلام کنم، سید باقر و خانواده سید باقر و حمامیان آنها از زارعی به صورت کاملا جدی و رسمی حمایت خواهند کرد.

پس از ارائه اظهارات خواهرزاده موسوی، مردمی که به ستاد زارعی آمده بودند، یک صدا شعار دادند: درود بر موسوی سلام بر زارعی..

مسعود موسوی در پایان گفت: به امید پیروزی یار و یاور سید باقر موسوی، غلام محمد زارعی، درود بر موسوی سلام بر زارعی و به امید شکست پرنده بازان و دشمنان زارعی، درود خدا بر شما باد.

۴۲۱۳۰۶۵۶۷_۱۲۸۸۶۳

۴۲۱۳۰۵۹۱۲_۱۲۹۴۷۴


*