test
۴ اسفند ۱۳۹۴

بازهم بی اخلاقی های استاد اخلاق/ منتقدین توهین کننده هستند و توهین کنندگان احمق/ استناد به آیات قرآن برای فریب مردم/ “های هیتلر” ، “های ستار”

 

ستار هدایت خواه که خود را استاد اخلاق می داند و باید به دانشجویان اخلاق بیاموزد، خود از هیچگونه بی اخلاقی برای جذب آراء مردم چشم پوشی نکرده است و مدام در حال تخریب منتقدین، خود بزرگ نمایی و فریب مردم بویراحمد و دنا به واسطه دینمداری آنها شده است.

ستار هدایت خواه که همچون آدولف هیتلر با تکبر و با همان پرستیژ “های هیتلر”، وارد لوداب شد تا برای مردم فهیم و روشنفکر لوداب سخنرانی کند.

هدایت خواه

هیتلر

آنچه در زیر می خوانید شامل بخشی از سرکوبگری های منتقدان، تخریب کاندیداهای رقیب، افطرا، فریب مردم فهیم بویراحمد و دنا با سوء استفاده از دینمداری و اعتقادات آنان توسط ستارهدایت هواه را برای عقلا هویدا می سازد.

به گزارش کبنانیوز ستار هدایتخواه در جمع مردم لوداب و در نطق انتخاباتی خود با اشاره به انتقادات که از سوی فردی از سخنرانان یکی از کاندیداها به وی شده بود اظهار کرد: در همین منطقه کسانی برخی حرف‌ها را زدند که باید به آیات قرآن در خصوص این افراد استناد کرد. این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: روزی به افلاطون گفتند که فردی از تو تعریف و تمجید کرده است که افلاطون به جای خوشحال شدن شروع به گریه کرد. وی گفت: از افلاطون پرسیدند پس چرا گریه کردی که افلاطون در جواب گفت؛ وقتی آدم احمقی از من تمجید کرده است معلوم است که باید به حال خود گریست و امروز هم چنین توهین کنند‌ه‌ای از همان دسته احمق‌ها هستند. وی گفت: در انتخابات برخی به دنبال خرید رأی مردم هستند که چنین کاری در این دوره تنها خیال خام و باطل است و مردم و نهادها و دستگاه‌ها نسبت به این مسئله هوشیار و بیدار هستند. این نامزد انتخابات گفت: همین‌ها با توزیع آرد و سایر اقلام تنها به شرف و عزت مردم توهین می‌کنند در حالی که مردم عزت خود را به آرد نمی‌فروشند.

 


*