۴ اسفند ۱۳۹۴

نماینده جوانان اصلاح طلب سی سخت در استقبال از زارعی /برخی در ۸ سال دوران طلایی خود چه اقدامی انجام دادند؟/برخی گزینه ها به پایداری ها خوش خدمتی کردند

در استقبال پرشور مردم سی سخت، جوان سی سختی به نمایندگی از جوانان این شهر پس از خیر مقدم به نماینده بویراحمد و دنا گفت: امروز به نمایندگی از جوانان اصلاح طلب بویراحمد و دنا، اعلام می دارم که ما بر اساس شایستگی و همراهی چند سال اخیر نماینده محترم با اصلاح طلبان، رای خود را به غلام محمد زارعی خواهیم داد. وی افزود: هر آنچه می گوییم چیزی جز واقعیت نیست، امروزه آمارگیری در سازمان های دولتی گواه این است که نماینده کنونی شهرستان های بویراحمد و دنا، همزمان با فروش نفت کمتر از ۴۰ دلار و شرایط سخت و تحریم های موجود، در ۸ سال ماقبل خویش که نفت ۱۲۰ دلار به فروش می رسید و خزانه مملکت پر بود، چندین برابر نماینده ماقبل خود بودجه برای این شهرستان جذب کرده است و این موضوع وجدان ها را بیدار می کند تا دیگربار نیز، غلام محمد زارعی را به عنوان نماینده شایسته مردم بویراحمد و دنا، انتخاب نماییم. جوان سی سختی با بیان اینکه برباد دهندگان عزت همان هایی هستند که این موضوع رابه جهت تخریب زارعی رونمایی کرده اند، گفت: امروز عده ای که کارنامه ۸ ساله مردودی دارند و دم از عزت بویراحمد می زنند، اما باید بگویم زمانی عزت بویراحمد خدشه دار شد که برخی بجای دفاع از ملت، به دفاع از دولت مشغول شدند، دولتی که معاونین اش به دلیل اختلاس و حق الناس در زندان به سر می برند. وی بیان داشت: ۸ سال نمایندگی آنها همزمان با دولت ثروتمندی بود که اگر نماینده وقت آن زمان اراده می کرد، به جهت هماهنگی و دوستی آن دولت، می توانستند چهره محرومیت را در این استان از بین ببرند، اما در ۸ سال دوران طلایی خود چه اقدامی انجام دادند؟

نماینده جوان اصلاح طلب سی سخت اذعان داشت: نهایتاً در دوره گذشته مردم برخی منفعت طلبان را کنار گذاشتند و غلام محمد زارعی را انتخاب کردند و امروز به دلیل نتیجه بخشی انتخابات گذشته، همگان خرسند اند. آیا جز این است که برخی ها می خواهند خادم الپایداری باشند نه خادم ملت.

وی اضافه کرد: شاهد هستیم که در چند روز اخیر برخی از اصلاح طلب نما ها به جای زارعی، از فردی دیگر با سابقه خوش خدمتی به پایداری ها حمایت می کند و لازم است چند نکته پیرامون این موضوع به سمع آنان برسانم.

۱_ شما می گویید که زارعی بخاطر انتقاد از برخی اصلاح طلبان، اصلاح طلب نیست. اما خود شما استاندار کنونی اصلاح طلب را بارها مورد توهین قرار داده اید، پس شما اصلاح طلب نیستید.

۲_ شما اگر هدف اصلاح طلبی دارید و از گزینه خود به عنوان یک اصلاح طلب یاد می کنید، چرا پیش از این گزینه، زارعی را برای معامله دعوت کرده اید؟ آیا اصلاح طلبی شما همین است؟

وی در پایان گفت: عزت بویراحمد را مردی برای ما رقم خواهد زد که هیچ گاه پای معامله شما نخواهد نشست.

۴۲۱۲۲۲۱۳۵_۴۷۴۶۵


  1. گندیخوری می‌گه:

    درود بر حاج زارعی مرد عمل

*