۲ اسفند ۱۳۹۴

اتاق فکر ستار هدایتخواه را بشناسید

ستار هدایت خواه این روزها تلاش زیادی برای برد در انتخابات انجام می دهد و تیم تبلیغاتی وی نیز تمام توان خود را برای رسیدن به این مقصد در پیش گرفته اند.hdait

به گزارش بویرنیوز، هدایت خواه نماینده ادوار هفتم و هشتم مردم بویراحمد در مجلس و همزمان با دولت احمدی نژاد بود که نتوانست برای مجلس نهم رای اعتماد مردم را بگیرد.

در این میان افراد زیر طراحان سناریوی های هدایت خواه و تیم اتاق فکر ایشان در انتخابات پیش رو هستند که مختصری از روزمه آنها آورده شده است:

۱ – علی محمد دانشی – وی در زمان ستار هدایت خواه مدیرکل آموزش و پرورش استان بود.

دانشی دبیر حزب موتلفه استان نیز هست و نمایندگی روزنامه کیهان در استان را در اختیار دارد و بیش ترین نقش در تصمیم سازی اتاق فکر هدایت خواه را به عهده دارد.

1

۲ – کرامت فدایی – فدایی در زمان هدایت خواه مدتی فرماندار بود و چون از فرمانداری برکنار شد به زارعی پیوست اما از آنجا که مسئولیتی در دوران زارعی دریافت نکرد مجددا به هدایت خواه پیوست و وی اکنون جزو اتاق فکر پشت پرده ستار هدایت خواه است.

2

۳ – مرادعلی پیوند – پیوند در دوران هدایت خواه مسولیت سازمان جوانان و فرمانداری دنا را به عهده داشت. وی از بورسیه های بحث برانگیز ارژنگ در دانشگاه یاسوج است.

پیوند که خود از گزینه های اصولگرایان برای حضور در انتخابات بود اکنون جزء اتاق فکر هدایت خواه به شمار می رود.

3

۴ -کرم جانی پور – جانی پور از گزینه های مدعی برای نامزد شدن در انتخابات مجلس بود، وی که در دوره زارعی رئیس دانشگاه آزاد یاسوج شد و به دلیل حمایت از جلیلی از ریاست برکنار شد و در این دوره ریاست ستاد هدایت خواه را به عهده گرفت.

 

4

بویرنیوز

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.

*