test
۲۲ بهمن ۱۳۹۴

بیانیه مهندس پاراد یکی از اصلاح طلبان شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گفتمان روز؛

بسم الله الرحمن الرحیم

متاسفانه در روز چهارشنبه مورخ ۲۱/۱۱/۹۴ آنچه بعنوان گزینه نهایی تحت عنوان مجمع اصلاحات معرفی شد شایسته جریان اصلاح طلب نبود. گزینه ای که به عنوان خروجی انتخاب کردند بعنوان نظر بزرگان اصلاحات در شهرستان های بویراحمد و دنا نمی باشد ، زیرا اصلاح طلبان با عهدی که با سید باقر موسوی بسته اند وفادار خواهند ماند.
قرار بر این بود که تا روز ۲۷ بهمن ۹۴ هیچ گزینه ای جز سید باقر موسوی مطرح نگردد و هر گزینه ای که تا قبل از این تاریخ معرفی شود نه تنها بی احترامی به بزرگان اصلاحات و خرد جمعی است بلکه بزرگترین دهن کجی به مردم شریف بویراحمد و دنا خواهد بود.(نظر اینجانب در شورای مزبور بر همین منوال مطرح شد.)
دوستان عزیز اصلاح طلبی که در این جلسه عجولانه تاکید بر اعلام نامزد جهت کاندیداتوری اصلاح طلبان داشتند، اکنون باید شاهد انشقاق اصلاح طلبان در شهرستان های بویراحمد و دنا باشند که مغایرت با هدف نهایی اصلاح طلبان دارد. و عاقلان دانند که سود آن نصیب چه کسی خواهد شد.
لذا همان طور که در جلسه مطرح نمودم این تعداد از دوستان که به عنوان مجمع اصلاح طلبان دور هم جمع شده ایم نمی توانیم نظر نهایی و جامعه اصلاح طلبان باشیم.
که با توجه با اتفاقات که رخ داد و عکس العمل اکثریت قاطع اصلاح طلبان نظر جامعه و بزرگان اصلاح طلب اصیل، فارغ از گزینه معرفی شده از سوی مجمع است.
شایان ذکر است عده ای که بیان می کنند با تائید صلاحیت سید باقر موسوی از عرصه انتخابات به سود ایشان کنار گیری می کنند متوجه این امر باشند که ماندن یا کنار رفتن آنان هیچ تاثیری در نتیجه انتخاب ایشان ندارد. به این دلیل که نام و یاد و کلام موسوی در دل این مردم وفادار و بزرگ ریشه ای عمیق دارد که هیچ گاه از یاد ها فراموش نخواهد شد.
در پایان اینجانب بعنوان عضوی از مجمع اصلاح طلبان شهرستان بویراحمد اعلام می دارم که گزینه معرفی شده از سوی مجمع را برنتابیده و همراه دیگر فعالین این عرصه اجازه نخواهیم داد عده ای اصلاحات را به نام خود مصادره کنند، زیرا اصلاح طلبان حقیقی کاندیدای نهایی و مورد نظر خود را بعد از ۲۷ بهمن ماه با خرد جمعی و مشورت با برزگان اصلاحات شهرستان بویراحمد و دنا اعلام خواهند کرد.

۲۲بهمن ۹۴ مهندس خلیل پاراد


 1. ککا می‌گه:

  جناب مهندس عزیز ازاینکه تا امروز منتظر سید باقر بوده ای خیلی ممنون و کارت قابل ارزش و ستودنی است و این نشانه مروت و مردانگی و وفای به عهد جناب عالی است . اما در غیاب سید باقر حجت بر شما و دیگران تمام شده و باید به سمت استاد فرزانه دکتر روشنفکر کرد کرد. بی صبرانه منتظر ککی جونیم هستیم. مهندس عزیز دوستت داریم

 2. ناشناس می‌گه:

  سلام آقای پاراد .جای ککاگری تو خالی است توکجا بودی که از برادرت روشنفکر دفاع کنی وبگویی روشنفکر کجاست

 3. چه شورایی می‌گه:

  چه شورایی

 4. مارگون می‌گه:

  به نظر می رسد پروژه عبور از موسوی در دستور کا کسانی است که اعتبار خود را از سید باقر موسوی گرفته اند و بدون هماهنگی از اصلاح طلبان واقعی چنین تصمیمات خام و بدور از اصالت سیاسی را می گیرند ولی بدانند بدون سید باقر موسوی هیچ جایگاهی نه تنها در بین اصلاح طلبان ندارند بلکه جامعه هم برای آنها ارزشی قائل نیست

*