test
۱۶ بهمن ۱۳۹۴

ضعف دستگاه های کهگیلویه و بویراحمد در ارائه گزارشات مکتوب اقتصاد مقاومتی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گفتمان روز؛

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد از ضعف دستگاه‌های استان در ارائه گزارشات مکتوب اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد.

به گزارش گفتمان روز؛ حسن نوروزی  در نشست شورای اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد با مهم خواندن نشست‌های شورای اقتصاد مقاومتی گفت: به دلیل مهم بودن اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی لازم است همه مدیران کل دستگاه‌ها در این جلسات حضور داشته باشند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در نشست امروز از مجموع 27 عضو اصلی دعوت شده 17 مدیرکل در جلسه حاضر هستند، معاونان و کارشناسان برخی از دستگاه‌ها حضور دارند و دستگاه‌هایی مانند شرکت گاز و فرهنگ و ارشاد اسلامی غایب هستند.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های استان در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی طرح‌ها و برنامه‌هایی اجرا کردند اما ادبیات مکتوب دستگاه‌ها ضعیف است و کارهای انجام شده به خوبی گزارش داده نمی‌شود.

این مسئول بیان کرد: دستگاه‌ها برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی استان برای ارائه گزارش در مرکز کشور را تا 19 بهمن ارائه کنند و اقدامات خود در خصوص افزایش تولید، کاهش هزینه، خودکفایی، جهت‌گیری صادراتی و … را با ذکر اعداد و ارقام صحیح ارائه کنند.


*