test
۱۶ بهمن ۱۳۹۴

دامن زدن به مسائل قومی دودمان انسان را به باد می دهد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گفتمان روز؛

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دامن زدن به تعصبات قومی و قبیله‌ای دودمان انسان را به باد می‌دهد.

به گزارش گفتمان روز: آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در آیین مهمانی لاله‌ها که با ادای احترام اعضای شورای اداری استان و شهرستان بویراحمد همراه بود، اظهار کرد: روزی شهدا، احیای بشریت است.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهید زنده است و زنده می‌کند، انسانی است که پرچمدار عزت بوده و عزت می‌آفریند، گفت: شهید دین داشت و جان خود را برای خدا داد.

آیت‌الله ملک‌حسینی با تاکید بر اینکه شهدا مربیان نسل‌های آینده ایثار و فداکاری هستند، گفت: شهدا رفتند تا ما در آرامش باشیم از این‌ رو دفاعمان باید در راستای عزت و شرف باشد.

وی در ادامه سخنان خود که در جمع اعضای شورای اداری استان و شهرستان بویراحمد و خانواده شهدا سخن می‌گفت به انتخابات هفتم اسفند اشاره کرد و گفت: شهدا از داوطلبین مجلس می‌خواهند که استقلال و کیان جمهوری اسلامی ایران را حفظ کنند.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: شهدا از داوطلبین مجلس دهم حضور ایمانی و انسانی می‌خواهند نه حضور با خشم، بلکه نماینده پاک می‌خواهند نه اینکه هیجان کاذب ایجاد کنند و آبرویی برود و فتنه‌ای ایجاد شود.

آیت‌الله ملک‌حسینی تصریح کرد: کسانی که داعیه‌دار فرهیختگی هستند باید با اخلاق برخورد کنند.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری تعصبات سیاسی را نکبت‌بار عنوان کرد و گفت: تعصبات قومی و قبیله‌ای دودمان انسان را به باد می‌دهد.

آیت‌الله ملک‌حسینی خطاب به داوطلبین مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مبادا پیامک‌ها، شبکه‌های اجتماعی، روزنامه‌ها، صدا و سیما همه و همه در مسیری قرار بگیرند که مخالف راه شهدا باشد.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت رعایت حریم انسان‌ها تاکید کرد و گفت: هر فردی باید برای زبان خود احترام قایل باشد.


*