test
۱۵ بهمن ۱۳۹۴

با حضور نماینده بویراحمد و دنا کلنگ گازرسانی به روستاهای مارگون به زمین خورد

IMG_9706به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گفتمان روز؛

با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاونت عمرانی استاندار، مدیر عامل شرکت گاز، فرماندار بویراحمد، بخشدار و اقشار مختلف روستاهای بخش مارگون کلنگ گازرسانی به روستاهای مارگون زده شد.

به گزارش گفتمان روز، مدیر عامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در آیین با اشاره به تلاش‌های بی‌قفه نماینده بوراحمد و دنا برای گازرسانی به روستاهای شهرستان‌های بویراحمد و دنا گفت: امروز مردم فقط کلنگزنی را می‌بیند در حضور مردم می‌گوییم که این کار با ساعت‌ها جلسه و پیگری جناب زارعی نماینده شما مردم در مجلس و همکاری خوب دولت تدبیر وامید با ایشان صورت گرفته است.

هوشنگ صیدالی با بیان اینکه در سال گذشته که همراه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس به منطقه آبسردان و جوکار آمدم قول دادیم تا برای گاز رسانی به تمام روستاهای مارگون اقدام کنیم و خوشحال که امر امروز محقق شده است.

وی گفت: با کلنگ زنی این پروژه ۲۴روستا بخش مارگون از نعمت گاز برخودار می‌شود که این هدیه نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم است.

صیدالی با اشاره به اینکه امسال پنجاه سومین سالگرد تاسیس شرکت گاز ایران است تصریح کرد: پنجاه سال از عمر شرکت گاز می‌گذرد ولی روستاهای بخش مارگون هم اکنون دراد گاز رسانی می‌شود که جای شکر گذاری دارد.

معاونت عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کلنگ زنی و افتتاح پروژهای دهه فجر گفت: امسال پروژهای خوبی با اعتبار بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان برای افتتاح داریم.

پژمان نیک اقبالی تصریح کرد: سهم شهرستان بویراحمد در افتتاحیه‌های پروژ‌ها ۷۰ میلیارد تومان است و سهم اعتباری این شهرستان برای کلنگ زنی ۶۹۲ میلیارد تومان است.

وی با تقدیر از پیگیری‌های نماینده بویراحمد و دنا و تعامل خوب زارعی با دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: در دوسال گذشته کار‌های بزرگی توسط این نماینده پیگیری شده است که سیمای استان را تغییر داده است.

وی ادامه داد: ۷۶۲ میلیارد تومان پروژه کلنگ زنی و افتتاحیه در شهرستان بویراحمد امسال داریم که به نوبه خود کار بسیار بزرگی از لحاظ عمران و آبادانی است.

معاونت عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: پروژهایی در شهرستان بویراحمد افتتاح وگلنگ زنی کردیم که در طول عمر انقلاب اسلامی ایران بی‌سابقه است و نیز نشان از تعامل دولت و نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی دارد.

وی گاز رسانی به این روستا‌ها را هدیه دولت جمهوری اسلامی ایران به مردم عنوان کرد و گفت: خوشبختانه دردو سال گذشته تعامل خوبی بین نمایندگان استان و دولت وجود داشته که باعث شکوفایی کهگیلویه وبویراحمد شده است.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با اشاره به اینکه زحمات زیادی را متحل شدم تا سیمای محرومیت را شهرستانهای بویراحمد ودنا بردارم گفت: ساعت‌ها با مسئولان در استان و کشور جلسه داشتم دغدغه‌های مردم را بدون هیچ سیاسی کاری مطرح کردم.

غلام محمد زارعی تصریح کرد: قولی را که مردم بخش مارگون دادم تحقق پیدا کرد و این هدیه بزرگ لایق مردم ولایت مدار بویراحمد سرافراز است.

رئیس مجمع نمایندگان در مجلس شورای اسلامی خدمت بی‌منت به مردم را وظیفه مسئولان دانست و گفت: همواره به دنبال خدمت رسانی به مردم بودم و ذره‌ای در پیگری مشکلات مردم کوتاهی نکرده‌ام.
نماینده بویراحمد و دنا یادآورشد: در بیشتر روستاهای شهرستان‌های بویراحمد ودنا پروژه عمرانی فعال و در دست اقدام است گارزرسانی‌ها، آبرسانی‌ها، جاده سازی، اجرای طرح هادی روستایی، ایجاد فضای ورزشی در روستا‌ها، قطره‌ای از تلاش‌های بنده در جهت توسعه استان و حوزه انتخابیه‌ام است.
این آیین نیز حاشیه‌هایی داشت که مهم‌ترین این حاشیه قربانی کردن چند گوسفند توسط مردم روستاهای مختلف مارگون، قرائت شعر توسط شاعر هم استانی، زانوزدن نماینده بویراحمد و دنا و به جا آوردن سجده شکر در برابر خداوند متعال زیرا وی متعقد بود که یکی از آروز‌هایش گازرسانی و خدمات دهی به مناطق محروم از جمله روستاهای مارگون بوده است.


 1. برندکام شمس الله می‌گه:

  العففف

 2. برندکام شمس الله می‌گه:

  وظیفش گاز رسانی روستاها را انجام بده ولی چرا موقع انتخابات این کار کرد خوشبختانه مردم عاقلند که دوباره گول شیطونی مثل تو را نخورند

  • سرشناس می‌گه:

   با سلام میگم در زمان هشت سال هدایت خواه چه کرد فقط استان رو رو به عقب بردادمی که دم از مذهب میزنه کارایی برای استان نداره

*