test
۹ دی ۱۳۹۴

دلیل رد صلاحیت باقر خان در بویراحمد؛ ستارخان است!

گفتمان روز: نامه وارده

ae79f93f-5f2b-495d-bce2-5a55d0fe6597

ستارخان و باقرخان، دو سردار ملی با اهدافی مشترک و یاران یک اندیشهاین دو سردار که برای مشروطه خواهی جنگیدند به یاسوج آمده اند تا در انتخابات مجلس شرکت بکنند!

البته کسانی که رقص دستمال بازیشان ستارخان و باقرخان شده است، تنها برای پیش برد مقاصد شخصی خود به تبریز رفته اند و ایشان را اینجا آوردند.

 امروز باقرخان را در کنار نام ستارخان می آورند در حالی که عامل ردصلاحیت باقرخان همان همفکران تندرو ستارخان هستند که تا دیروز کنسرت لغو میکردند و امروز ستارشان را به ستارخان تبدیل شده است سرداری که شاید ستار فقط نامش را شنیده باشد!
ستارخان که روزی در بویراحمد مراقب بود تا هیچ مردی بر صندلی گرم عقب تاکسی ننشیند، شاید بانویی قبل از آن مرد آنجا نشسته باشد، امروز بقول طرفدارانش ستار هدایتخواه نیست بلکه ستارخان است!
ستارخان دلواپسان، بویراحمد را منطقه پرواز ممنوع خود کرده بودند تا مبادا، اندیشه سیدباقر دیروز و باقرخان امروز اینجا حتی آبی بنوشند، اما ستارخان تبریزی ها بدنبال قیام برای آزادی اندیشه بود.

موسوی هدایت خواه

ستارخان و باقرخان در تبریز، برای یک هدف مشترک جنگیدند اما در بویراحمد ستارخان، باقرخان را گوشه نشین کرد تا گاو مش حسن حلال بزاید.
در تبریز ستارخان و باقرخان مخالف دیکتاتوری بودند، اما در بویراحمد ستارخان در دربار احمدی نژاد داد وبیداد میکرد و باقرخان از مضرات احمدی نژاد برای نابودی وطن، نغمه سرایی میکرد.
در بویراحمد ستارخان سخنگوی دربار احمدی نژاد بود و باقرخان منتقد احمدی نژاد.
در تبریز ستارخان و باقرخان برای مردم، دانشگاه آزادی خواهی بودند و در بویراحمد ارژنگ رئیس دانشگاه ستارخان بود!
در تبریز، ستارخان و باقرخان برای ملتشان جنگیدند و در بویراحمد ستارخان برای مریدانش شغل دولتی دست وپا میکرد و بقیه باید میرفتند جایی مانند درک!
در تبریز ستارخان و باقرخان وجود داشتند اما در بویراحمد سیدباقر بود و خیابانی به نام ستارخان!
اکنون دکتر ستارخان های بویراحمد که عامل حذف سیدباقرخان های بویراحمد هستند، علم مشروطه خواهی علم کردند تا شاید سبد آرا اصلاحات و دلواپسان را یکی بکنند و از پس این یکی شدن مریدی دیگر از دستگاه ستارخان، به استخدام دولت در بیاید، اما این خیالات در خیال هم خیال است.
دلواپسان دکتر ستارخان تا ساعاتی پیش تیشه بر پیکر سیدباقرخانی ها میزدند و با میخ فولادی واژه فتنه گر رابر روی پیکره آنها میکوبیدند و امروز دست دوستی و لبخندی با طعم گلابی نشان میدهند.
آیا همین دیروز دکتر ستارخان در مجلس نگفت که سیدباقرخان ها ضدانقلاب، فتنه گر، عمال امریکایی، فرزندان ناخلف نظام و هزاران واژه نکبت باردیگر هستند؟ وچگونه امروز کاملا علیهم السلام شده اند!
البته همیشه نمیشود گذشته را برفرق سرکوبید، شاید دکترستارخان ها، متوجه اشتباهات بزرگ گذشته خود شده اند و اکنون  خجالت زده، سربه زیر وتوبه کرده اند از آن همه اقدام دروغ و پرونده سازی!!
اگر اینچنین است همین ندامت شما برای سیدباقرخان ها کافیست و ما مانند شما ورد زبانمان مرگ بر این وآن نیست، ما شما را می بخشیم اما به شرط و مشروط!
دکتر ستارخان های عزیز ابتدا باید مهری را که بر پیشانی سید باقرخان ها زده اید پاک کنید تا سیدباقرخان ها به میدان رقابت باز گردند و بعد کلاه تان را بردارید و اعلام کنید که دکتر ستارخان ها به نفع سیدباقرخان ها کنار میکشند تا هم جبران گذشته کنید وهم اجازه بدهند سیدباقرخان ها آباد کنند، زیرا کارنامه 8 ساله دکتر ستارخان ها جز پسرفت، چیز دیگری در خود ندارد.
در مدت جلوس دکتر ستارخان ها بزرگترین ها اتفاق افتاد، بزرگترین بودجه به پایتخت بازگردانده شد و پایتخت 3 با این پول ساخته شد، بزرگترین عامل فساد،  پارک معرفی شد! بزرگترین قلع و قم تاریخ با آمدن دکتر ستارخان ها شروع شد و سیدباقرخان ها را از صحنه روزگار حذف کرد، بزرگترین فسادها در دولتی اتفاق افتاد که در دربارشان، دکتر ستارخان ها لبشان آنجا فقط به حمد سنا باز میشد به و سیدباقرخان ها جاسوس میگفتند!
در تبریز ستارخان بدون باقرخان، وجود خارجی ندارد اما اینجا دکترستارخان و سیدباقرخان باهم فریادی ندارند، لطفا سیدباقرخان مارا به خودتان نچسبانید، و ستارخان را بگذارید تا همان نام یک خیابان خوشنان در یاسوج باشد.
خلاصه اش را گویم سیدباقرخان ها، عقلانیت مهمترین ویژگی آنهاست وبخوبی میدانند که دکتر ستارخان ها امروز کاسه بدست ومحتاج سیدباقرخان ها هستند و خرشان که از پل گذشت اسلحه بدست واماج حملات دکتر ستارخان ها!
بهتراست در دربار همان احمدی نژاد به استخر بروید که هیچکدام از سوابق شما، به شما لقب اسطوره نمیدهد، نه اسطوره اید ونه اسطوره خواهید شد، زیرا زیرساختش را ندارید.
و تن ستارخان را در گور نلرزانید که او هیچگاه مخالفش را حذف نمیکرد. آن ستارخان سردار ملی بود و این ستار، سردار میلی!!!!


 1. للهی می‌گه:

  دلیل رای نیاوردن ستارخان در این دوره هم باقر خان خواهند بود به امید خدا باقر خوان خواهد آمد

 2. حاجی می‌گه:

  درووووووووووووووووووووووووود

 3. ناشناس می‌گه:

  حرفاتون همش توهینی بیش نبود باقرخان به گذشته ننگین خود برگردد تاعلت رد خودرا متوجه بشود اصل صدوده قانون اساسی رو زیرپا گذاشت اولین امضاء کننده برضد ولایت فقیه بود دورهای پیش که قبول شد همه بااتیش زدن رای طرف مقابلش بو اگر تقلب نبود مجلس کجا باقرخان کجا

  • مظفر می‌گه:

   گذشته شما ننگين لكه تاريخ بويراحمد ميباشد مردم بويراحمد مثل مردبارقيبانشان مقابله ميكنند ولى شما جماعت متحجر بانهمت وافترا و مارك چسپاندان به فرزندان اين خطه خيانت بزرگى كرده ايد

 4. منم می‌گه:

  دو تاش الکی دارن زور ایزنن فقط دکتر روشنفکر

*