test
۲۹ آذر ۱۳۹۴

کلنگ‌زنی دو سالن ورزشی در دنا

گفتمان روز:مردم دو روستای کره و باگ از توابع دو بخش مرکزی و پاتاوه در شهرستان دنا شاهد حضور مسئولان شهرستانی و استانی برای کلنگ احداث دو سالن ورزشی بودند.

در این آیین که با حضور غلام‌محمد زارعی نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران شهرستانی برگزار شد نماینده بویراحمد و دنا به آرزوی قلبی برای احداث سالن ورزشی در روستای باگ از توابع شهرستان دنا اشاره کرد و گفت: یکی از دغدغه‌های بنده این بوده است که وعده هایی که داده ام محقق شوند.

وی ابرازداشت: امروز شاهد تحقق یکی دیگر از وعده‌های داده شده بودیم که تاثیر فراوانی بر کمک به سلامت جامعه دارد.

نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اختصاص بودجه در زمینه ورزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

زارعی به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان اعتبار اختصاصی نفت به شهرستانهای بویر احمد و دنا برای احداث ۳۰ سالن در این دو شهرستان اشاره کرد و افزود: باید از فرصت خدمت نهایت استفاده برای پیشرفت به کار گرفته شود.

نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در روستای باگ نیز با ابراز امیدواری از افتتاح این سالن در آینده ای نزدیک گفت:امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد ساخت زمین چمن در نزدیکی این مجموعه ورزشی باشیم.

وی به سه وعده انتخاباتی خود به مردم روستای باگ اشاره کرد و افزود:موضوع آسفالت ورودی روستا،اصلاح شبکه برق و پروژه سالن ورزشی از جمله وعده هایی بود که یا عملی شده اند و یا در مرحله عملیاتی قرار دارند.


*