test
۲۸ آذر ۱۳۹۴

شهردار اسبق دهدشت گزینه نهایی اصلاح طلبان کهگیلویه

شهردار اسبق دهدشت گزینه جدی ائتلاف اصلاح طلبان کهگیلویه شد .
به گزارش “عصردنا ” به نقل از منابع نزدیک به اصلاح طلبان ، سید ” مهدی وفایی مقدم ” شهردار اسبق دهدشت از گزینه های جدی ائتلاف
اصلاح طلبان شهرستان های  کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده ” برای حضور در رقابت های
انتخاباتی مجلس شورای اسلامی است .
این گزارش تصریح دارد که اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه معتقدند فیلتر شورای نگهبان همچنان دو گزینه سنتی این طیف را عبور نخواهد داد و حتی در صورت عبور از این فیلتر آقایان ” منطقیان و لاهوتی ” باید کنار رفته و گزینه سومی را با اجماع به مردم معرفی کنند .
این منابع خبری معتقدند براساس تحلیل نیروهای اصلی اصلاح طلبان در کهگیلویه گزینه اجماع باید دارای عقبه خدمتگزاری در منطقه بوده و بتواند رای طایفه ای و سنتی نیز بهمراه داشته باشد.
این گزارش می افزاید پس از انصراف سید ” علی محمد بزرگواری ” از رقابت های انتخاباتی ، مهندس سید ” مهدی وفایی مقدم ” که از هم طایفه ای های وی می باشد و از نیروهای همیشگی اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه بوده می تواند بعنوان گزینه مورد اجماع و نهایی اصللاح طلبان کهگیلویه بزرگ قلمداد گردد .
این منابع خبری به “گفتمان روز ” گفتند بحث و بررسی برای اجماع اصلاح طلبان همچنان ادامه دارد ولی به نظر می رسد شهردار اسبق دهدشت هم بتواند توافق همه گروههای سیاسی فعال در کهگیلویه را بخود جلب نماید و هم از فیلتر شورای نگهبان براحتی عبور کند بنابراین سید “مهدی وفایی مقدم ” می تواند گزینه نهایی اصلاح طلبان کهگیلویه باشد اما باید همچنان منتظر ماند .


*