test
۲۷ مهر ۱۳۹۳

رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد :داوری تعداد 20 مقاله همایش ملی توسعه و کارآفرینی توسط استاندار

 

رئیس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندار با توجه به اشرافی که در علم مدیریت دارد و با اهمیتی که برای همایش‌های ملی قائل است، تعداد 20 مقاله از همایش ملی توسعه و کارآفرینی را داوری کرد.

به گزارش گفتمان روز ،عنایت‌الله نجیب‌زاده با بیان اینکه برگزاری همایش ملی توسعه و کارآفرینی به همت دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد قدمی خوب در راستای فرهنگ‌سازی فضای کسب و کار در استان بود، اظهار کرد: دغدغه امروز مردم و خانواده‌ها و به تبع آن مسئولان که همه در یک راستا قرار دارند، اشتغال و رهایی از بند هیولای بیکاری است.

وی دانشگاه را یکی از بهترین مکان‌ها برای فرهنگ‌سازی در خصوص ایجاد فضای کسب و کار دانست و گفت: با برگزاری برنامه‌های فرهنگی مناسب از جمله همایش‌ها می‌توان فرهنگ کار را در کشور و کهگیلویه و بویراحمد برای مردم به درستی و به صورت علمی جاانداخت.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد حضور مسئولان استانی و اهمیتی که برای همایش توسعه و کارآفرینی قائل هستند را نشان‌دهنده عزم و دغدغه آن‌ها برای کارآفرینی در استان دانست و افزود: جالب است بدانیم که تعداد بیش از 20 مقاله ارسالی به دبیرخانه همایش ملی توسعه و کارآفرینی توسط دبیر کمیته علمی این همایش که استاندار کهگیلویه و بویراحمد بود در حوزه مدیریتی داوری شد.

نجیب‌زاده با قدردانی از همکاری سازنده مسئولان ارشد استانی و به خصوص استاندار در خصوص برگزاری همایش‌ها در سطح استان تصریح کرد: برای نمونه به عنوان یک مسئول از نزدیک شاهد هستیم که استاندار در راه برگزاری آبرومندانه کنگره ملی بی‌بی‌حکیمه(س) چه اندازه وقت و انرژی خود را مصرف کرده که نشان‌دهنده همت والا برای توسعه استان است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری دو همایش ملی بزرگ دیگر توسط این دانشگاه طی اواخر سال جاری و اوایل سال آینده گفت: همایش ملی حجاب و عفاف و اقوام ایرانی در اواخر اسفند ماه برگزار می‌شود.

وی گفت: با توجه به شخصیت بزرگ و علمی مرحوم حضرت آیت‌الله سیدکرامت‌الله ملک‌حسینی همایش ملی تکریم آن بزرگوار به حق پیوسته را در اوایل سال آینده و با شکوه خاصی برگزار خواهیم کرد که نقطه عطفی برای تجلیل از نخبگان و بزرگان استان و سرآغازی برای تداوم این کار ارزشمند خواهد بود.  –


*