۵ آبان ۱۳۹۲

انتقاد شدید جعفری از اظهارات روحانی در صحن علنی مجلس

پایگاه خبری تحلیلی گفتمان روز:

نماینده بجنورد در مجلس نسبت به سخنان مایوس‌کننده و ناامید‌کننده رئیس‌جمهور در صحن علنی پارلمان انتقاد کرد و گفت: بیان سخنانی مانند خزانه خالی یا شرایط خاص کشور، یاس و ناامیدی را به جامعه تزریق می‌کند.

به گزارش گفتمان روز، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان و پس از اتمام سخنرانی رئیس‌جمهور در اخطاری با استناد به اصل سوم قانون اساسی و همچنین با اشاره به سوگند رئیس‌جمهور، اظهار داشت: رئیس‌جمهور در سخنانش مدام بر این نکته اصرار می‌کند که گویا شرایط نظام و دولت و ملت خاص است و این شرایط خاص به طور طبیعی یاس و ناامیدی را در جامعه تزریق می‌کند.

وی با اشاره به شعار «تدبیر و امید» دولت یازدهم، گفت: شعار اساسی دولت بسیار خوب است اما آقای روحانی در ابتدای سخنان خود شرایط کشور را خاص عنوان کرد که به نظر می‌رسد این نوع صحبت کردن یاس و ناامیدی را در جامعه تزریق می‌کند.

جعفری در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: قطعا آقای رئیس‌جمهور راه خدای رحمان را دنبال می‌کند و راه شیطانی حتما متعلق به غربی‌هاست اما اینکه مدام گفته شود خزانه کشور خالی است و مشکلات چنین و چنان است خوب نیست و بهتر است آقای رئیس‌جمهور موضوع را به گونه‌ای در سخنان خود تدبیر و مطرح کند که مشکلات کشور حل شود.فارس


*