۳۰ بهمن ۱۳۹۴

کنایه ی سید باقر به انتخاب شورای هماهنگی اصلاحات

پس از اعلام  نهایی رد صلاحیت سید باقر موسوی جهان آباد توسط شورای نگهبان ستاد انتخاباتی ایشان طی خبری اعلام کرد که سید اصلاحات جمعه آخرین روز بهمن ماه به بویراحمد خواهند آمد ،  در پی انتشار این خبر هواداران سید باقر و سایر کاندیداها در فضاهای مجازی از مردم خواستند که به استقبال سید باقر موسوی بیایند ، صبح روز جمعه روبروی پردیس دانشگاه آزاد تجمع پرشور مردمی استقبال از یکه تاز اصلاحات استان برپا بود و سید بعد از ساعت ها انتظار به محل تجمع رسید و بر سر دوش مردم به جایگاه هدایت شد.

پس از شعر خوانی حماسی احمد انصاری سید باقر میکرفن را در دست گرفت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

نماینده ی مردم بویراحمد و دنا در مجلس های پنجم و ششم در حضور مردم گفت : من از همه ی شما صمیمانه تقدیر و تشکر میکنم ، به یاسوج آمدم تا از همه ی دوستانی که در ستاد انتخاباتی اینجانب فعالیت میکردند تشکر کنم .

وی افزود : از همان ابتدای جنگ به جبهه رفتم و  نه در آشپزخانه ها عکس بگیرم و بفرستم بلکه در خط مقدم جبهه از کیان مملکتم دفاع کردم و دوست دارم اگر هزار جان دیگر هم داشته باشم آن ها را برای مملکتم فدا کنم.

وی درباره ی انتخابات مجلس بویراحمد و دنا با طعنع زدن به شورای اصلاحات عنوان کرد : اجازه دهید فعلا من سکوت کنم ، بگذاید مردم خود انتخاب اصلح را انجام دهند ، اگر به نتیجه ای رسیدم در چند روز آینده آن را صادقانه با شما در میان خواهم گذاشت


*