۳۰ بهمن ۱۳۹۴

در هفتم اسفندماه تنهایت نخواهیم گذاشت/ استقبال باشکوه از نماینده مردم بویراحمد ودنا

مردم حوزه های سپیدار، جلیل و بابکان با شعارهای زارعی در روز ۷ اسفند تنهایت نخواهیم گذاشت با حضور پرشور خود از نماینده بویراحمد و دنا در این خطه استقبال کردند.

در نخستین روز از دوره تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، غلام محمد زارعی نماینده کنونی شهرستان های بویراحمد و دنا و نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، سفرهای انتخاباتی خود را به حوزه های سپیدار، جلیل و بابکان آغاز کرد.

برای دومین بار با اهالی سپیدار مرکزی، خرم آباد بابکان، دره ماری، سواره بابکان، امیرآباد، مله باریک بابکان، گزکی، باغچه جلیل، اسلام آباد جلیل، سیوکی جلیل و بابکان، تنگ تامرادی و دیگر روستاهای این خطه دلاورخیز، با زارعی نماینده مردمی و پرتلاش بویراحمد و دنا، تجدید پیمام کردند.

در این دیدار نماینده بویراحمد و دنا در میان اهالی روستای سیوکی جلیل با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت خدمت را برای همگان مهیا کرده است، اظهار داشت: در این نظام به تمامی افرادی که با صداقت و برای مردم تلاش کنند، فرصت خدمت داده شده است و خوشحالم که یکی از خدمت گذاران مردم در جغرافیای سرزمینی خود بوده ام. وی افزود: در چهار سال گذشته تمام تلاش خویش را بکاربستم تا ننگ محرومیت را از چهره استان و مردم حوزه انتخابیه ام بزدایم.

یکی از بزرگان روستای سیوکی جلیل و بابکان، زارعی را نماینده ای توانمند و مقتدر خواند و خطاب به زارعی گفت: شما تنها نماینده ای بودید که توانمندی دفاع از این قشر محروم را داشته اید و تا کنون خدمات ارزنده ای را ارائه داده اید. وی از تمامی تلاش ها و زحماتی که این نماینده در چهارسال گذشته برای رفع محرومیت از این روستا کشیده است، تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدوارم در دوره آینده که با رای این مردم وارد مجلس شورای اسلامی می شوید، این روستا از خدمات بیشتری برخوردار گردد و همچون چهارسال گذشته ارائه خدمات ادامه دار باشند.

در آیین استقبال مردم جلیل و بابکان از نماینده یوبراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، زارعی با تشکر از استقبال پرشور و گسترده مردم جلیل و بابکان گفت: امروز مردم این خطه استقبالی پرشور و کم نظیر را از ما به عمل آوردند و این خود گواه خدمات مناسب و ارزنده ای است که در چهارسال گذشته در این منظقه انجام شده است. زارعی با بیان اینکه مردم این منطقه شایسته بهترین زندگی هستند، افزود: امیدوارم فرصتی داده شود تا مجدداً خدمت گذار مردم باشم و بازهم شاهد ارائه و تکمیل خدمات در این منطقه باشیم.

اهالی قاسم آباد ضمن تقدیر و تشکر به جهت خدمات ارائه شده به این روستا در چهارسال گذشته، خواستار ارائه خدمات بیشتر در دوره آینده شدند و همچنین برای پیروزی زارعی در انتخابات، آرزوی موفقیت کردند و گفتند که در روز ۷ اسفند تنهایت نخواهیم گذاشت.

اهالی سپیدار مرکزی که در کنار خیابان اصلی این دهستان، جشنی را به منظور استقبال از نماینده بویراحمد و دنا برپا کرده بودند، با شعار”زارعی امیر کبیرِ، بویراحمد داغش نبینه” به استقبال غلام محمد زارعی آمدند. اهالی این دهستان اظهار داشتند: در دوره های ماقبل نمایندگی زارعی در مجلس شورای اسلامی، خدماتی به این منطقه ارائه نشده و این منطقه همچنان در محرومیت مانده بود تا اینکه در دوره چهارساله زارعی، بخش زیادی از محرومیت این منطقه رفع گردید و امید است که در دوره بعد، با پیروزی زارعی در انتخابات، خدمات تکمیل گردد و لکه محرومیت از این دهستان زدوده شود. در پایان سید عنایت الله محمدی که از باشت به سپیدار آمده بود، صمیمانه نسبت به زارعی ابراز محبت و وفاداری کرد و گفت: از پیرمرد و پیرزن و جوان، تا شاغل و محصل و زارع، رای خواهند داد به زارعی و سپس شروع به آوازه خوانی نمود.

غلام محمد زارعی، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و نامزد دهمین دوره این مجلس در میان اهالی سپیدار مرکزی، با درود بر ارواح طیبه شهدا و آرزوی طول عمر برای ولی امر مسلمین، از استقبال بی نظیر مردم این دهستان تقدیر و تشکر نمود و با بیان اینکه در این منظقه و سایر مناطق وامدار مردم است، گفت: در حوزه سپیدار و سایر مناطق وام دار مردم هستم و این مردم بودند که با رای شان، مرا خدمت گذار خود دانستند و به من فرصت خدمت دادند. وی با اشاره به اینکه اکنون خواسته های مردم نسبت به دوره گذشته تغییر محسوسی داشته است گفت: امروز که با مردم صحبت می کنم، دیگر از دغدغه های سابق سخن نمی گویند و بیشتر دغدغه های چهار سال پیش شان، امروز به بار نشسته است و امروز به دنبال دغدغه های دیگری هستند. زارعی با بیان اینکه در چهارسال گذشته، کشور در بدترین شرایط اقتصادی به سر می برد، گفت: در چهارسال گذشته به دلیل تحریم ها و رکود، کشور در شرایط بسیار بدی قرار داشت و با مشکلات فراروانی مواجه بودیم. وی افزود: امروز مردم و مسئولان رابطه خوب و متقابلی با هم دارند و فرصت خدمت مهیا گشته است و فرصت برابری و خدمت افزایش یاقته است، امروزه شاهد فعالیت های عمرانی فراوانی هستیم.

وی در خصوص انتخاب شایسته، گفت: انتخاب باید به گونه ای باشد که دولت و مجلس با هم در تعارض نباشند و شکاف و اختلافی میان این دو بوجود نیاید. وی افزود: مردم باید کسی را انتخاب کنند که همدل و هم زبان با دولت باشد و همچنین برای مردم با حس مسئولیت به مردمی که انتخاب اش کرده اند کار کند، نه کسی که در بهترین درآمدهای نفتی، جناح بازی کند و بی کاری و محرومیت بر جای خود استوار ماند.

وی با بیان اینکه در دور بعد خدمات ادامه خواهد داشت، گفت: در دور بعد با همدلی و همزبانی با دولت می توانیم خدماتی را ارائه دهیم که ثمره آن همچون خدمات اراده شده به بار نشیند. زارعی بیان داشت: من نه همچون یک نماینده، بلکه همچون یک مدیر اجرایی استانی در کنار مردم بوده ام. وی افزود: امیدوارم در ۷ اسفند سرنوشتی مهم را رقم بزنید. امروز برنامه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مهمی طراحی شده است که در آینده این برنامه ها به ثمر خواهند نشست. وی افزود: برنامه بخشداری سپیدار مطرح و پیگیری شده است و در آینده نیز شاهد اتمام این برنامه خواهیم بود و سپیدار به عنوان یک بخش مستقل مطرح خواهد شد و برای اینکه این مهم فراهم شود، باید مقدمه آن را مردم مهیا کنند. زارعی افزود: مردم به سیاه نماها، تخریب گرها و جناه بازها در دور گذشته “نه” گفتند و در این دوره نیز “نه” خواهند گفت و مردم نماینده ای مردمی و از جنس خودشان را انتخاب خواهند کرد و مطالبات خود را در دور بعد پی خواهند گرفت.

بر پایه این گزارش نماینده بویراحمد و دنا به همراه هیئت همراه به زیارت قبور مطهر شهدا و امامزادگان سیدمحمد و سیدعیسی رفت.

۱۱

۱۲

۱۷

۲۴

۲۶

۸

۱

 


*