دامن زدن به مسائل قومی دودمان انسان را به باد می دهد – پایگاه خبری تحلیلی گفتمان روز
 
test
۱۶ بهمن ۱۳۹۴

دامن زدن به مسائل قومی دودمان انسان را به باد می دهد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گفتمان روز؛

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دامن زدن به تعصبات قومی و قبیله‌ای دودمان انسان را به باد می‌دهد.

به گزارش گفتمان روز: آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در آیین مهمانی لاله‌ها که با ادای احترام اعضای شورای اداری استان و شهرستان بویراحمد همراه بود، اظهار کرد: روزی شهدا، احیای بشریت است.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهید زنده است و زنده می‌کند، انسانی است که پرچمدار عزت بوده و عزت می‌آفریند، گفت: شهید دین داشت و جان خود را برای خدا داد.

آیت‌الله ملک‌حسینی با تاکید بر اینکه شهدا مربیان نسل‌های آینده ایثار و فداکاری هستند، گفت: شهدا رفتند تا ما در آرامش باشیم از این‌ رو دفاعمان باید در راستای عزت و شرف باشد.

وی در ادامه سخنان خود که در جمع اعضای شورای اداری استان و شهرستان بویراحمد و خانواده شهدا سخن می‌گفت به انتخابات هفتم اسفند اشاره کرد و گفت: شهدا از داوطلبین مجلس می‌خواهند که استقلال و کیان جمهوری اسلامی ایران را حفظ کنند.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: شهدا از داوطلبین مجلس دهم حضور ایمانی و انسانی می‌خواهند نه حضور با خشم، بلکه نماینده پاک می‌خواهند نه اینکه هیجان کاذب ایجاد کنند و آبرویی برود و فتنه‌ای ایجاد شود.

آیت‌الله ملک‌حسینی تصریح کرد: کسانی که داعیه‌دار فرهیختگی هستند باید با اخلاق برخورد کنند.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری تعصبات سیاسی را نکبت‌بار عنوان کرد و گفت: تعصبات قومی و قبیله‌ای دودمان انسان را به باد می‌دهد.

آیت‌الله ملک‌حسینی خطاب به داوطلبین مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مبادا پیامک‌ها، شبکه‌های اجتماعی، روزنامه‌ها، صدا و سیما همه و همه در مسیری قرار بگیرند که مخالف راه شهدا باشد.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت رعایت حریم انسان‌ها تاکید کرد و گفت: هر فردی باید برای زبان خود احترام قایل باشد.


*