test
۲۷ مهر ۱۳۹۳

واکنش تند اهالی منطقه پشتکوه جلیل به نامه بخشدار سورنا

 

گروه سیاسی – جمعی از مردم روستاهای منطقه پشتکوه جلیل طی نامه ای که برای «گفتمان روز » ارسال کرده اند در به نامه ی ” نامه بخشدار سورنا رستم نورآباد ممسنی خطاب به نماینده بویراحمد و دنا ” واکنش نشان داده و خودرا از مواضع بخشدار سورنا تبرئه کرده ند و از سفر زارعی به این منطقه اعلام حمایت کرده اند.

به گزارش ‘گفتمان روز ،متن این نامه که به امضای بیش از صدنفر از اهالی منطقه پشتکوه جلیل شامل روستاهای ( سرتاوه – چشمه گل – میدجان – گرکوشک ) آن را امضاء کرده اند؛ بدین شرح است:

جناب آقای علی زارعی؛ بخشدار محترم سورنا

حضور نماینده محترم، محبوب، دلسوز، خدوم، توانمند، مردمی، انقلابی ولایت مدار شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در این منطقه که به دعوت جمع کثیری از اهالی صورت گرفته بود، صرفا یک دیدار دوستانه و خانوادگی و در محفلی صمیمی بود اما متاسفانه شما ندانسته و از روی کم اطلاعی به این دیدار وجهه سیاسی داده اید و مرقومه ای نگاشته اید که خارج از انصاف بوده و بدینوسیله نیاز بود تا نکاتی برای اطلاع شما و مردم شریف بویراحمد و دنا و همچنین محضر محترم نماینده توانمند و مردمی این دو شهرستان برای آگاهی از مواضع مردم این منطقه به اطلاع برسانیم.

جناب آقای بخشدار؛ همانطور که جنابعالی استحضار دارید، ایل جلیل بویراحمد مردمی انقلابی و ولایتمدار و اصیل هستند و کاملا از لحاظ فرهنگی و اجتماعی با مردم دلاور بویراحمد یکسان هستند و بی شک این مردم که ۶۱ تن از بهترین و رشیدترین فرزندان خود را تقدیم به انقلاب پر برکت اسلامی کردند، هرگز اجازه نخواهند داد حرکتی صورت گیرد که بقول شما “آب به آسیاب دشمن ریختن” تلقی شود!

لازم به ذکر نیست، اهم خدمات و امکانات موجود در این منطقه از قبیل راه و آب که در پشتکوه جلیل و در زمان انقلاب اسلامی و زیر چتر ولایت فقیه برای این منطقه فراهم شده، از سوی شهرستان بویراحمد انجام گرفته است.

همانگونه که عنوان شد؛ تاکید می شود نماینده مردم بویراحمد و دنا به دعوت جمعی از اهالی روستای فوق به این منطقه سفر کرده وهیچگونه درخواستی مبنی بر اینکه ما به شهرستان دیگری منتقل شویم از سوی ایشان بیان نگردیده و از شما بخشدار محترم سورنا خواهشمندیم بدون اطلاع از جزئیات این دیدار تشویش اذهان عمومی نکنید.

ما مردم جلیل به عنوان ایل بویراحمد همانطور که در جنگ گجستان بر علیه رژیم شاهنشاهی اقدام کردیم و در دوران انقلاب اسلامی نیز با رشادت های فرزندانمان اثبات کردیم که پشتیبان و حامی این انقلاب و دستاوردهای آن هستیم و همواره خود را جز لاینفک بویراحمد می دانیم.

لذا بدینوسیله بازهم از جناب آقای زارعی نماینده پرتلاش و مسئول خدمتگزار انقلاب اسلامی و همچنین از استاندار تلاشگر استان کهگیلویه و بویراحمد تقاضا می کنیم، برای پیگیری امورات و خدمت رسانی به این مردم انقلاب و ولایتمدار دعوت بعمل می آوریم.

لازم به ذکر است؛ اگر منطقه پشت کوه جلیل و سرتاوه جز فارس است! چرا حتی یک نیرو به عنوان مسئول از این منطقه انتخاب نشده است و از بخشدار محترم سورنا خواهشمندیم از نماینده محترم و استاندار پاسخ این سوال را بپرسید که که چرا حتی یک خدمتگزار در استان فارس از این منطقه و بالاخص روستاهای (سرتاوه جلیل و چشمه گل جلیل) منصوب نشده است؟

در پایان از نماینده محترم و مردمی شهرستان های بویراحمد و مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد بخاطر نامه بخشدار سورنا پوزش می طلبیم و اعلام می داریم مواضع مردم با نگاه ایشان کاملا متفاوت است و هرگاه نماینده محترم به این منطقه تشریف فرما شوند، خاک پایشان را سورمه چشممان خواهیم کرد.

با تشکر

جمعی از مردم روستاهای منطقه پشتکوه جلیل (روستاهای  سرتاوه – چشمه گل – میدجان – گرکوشک)


*