test
۷ اسفند ۱۳۹۲

باز هم نوکیا با محصولات خود در MWC 2014 غوغا به پا کرد

باز هم نوکیا با محصولات خود غوغا به پا کرد . امروز مدیر ارشد این کمپانی با معرفی طیف وسیعی از گوشی های اندرویدی جدید نوکیا همه را شگفت زده کرد به خصوص که آنها اعلام کردند که قیمت این گوشی ها هم قرار است پایین باشد تا امکان استفاده از آن برای همه وجود داشته باشد .

به گزارش پایگاه خبری گفتمان روز به نقل از  ورلد آی تی، همانطور هم که قبلا شایعاتی در مورد سری X نوکیا منتشر شده بود امروز هم شاهد تایید همان شایعات از سوی مقامات نوکیا بودیم . همانطور که در جریان هستید و قبلا هم اخبار آن را در اختیار شما گذاشته بودیم ، اولین نمونه از سری X مدل نوکیا X است که طبق همان مشخصات ذکر شده است دومین مدل Nokia X پلاس نام داشته و سومین مدل ان هم Nokia XL است که این مدل دارای نمایشگر ۵ اینچی بوده و دوربین اصلی آن هم ۵ مگا پیکسل است به علاوه  آن یک دوربین جانبی با کیفیت ۲ مگاپیکسل هم دارد . صفحه نمایش آن هم لمسی و از نوع WVGA می باشد .

Nokiaنکته جالب در مورد آن نصب نقشه های  GPS به طور پیش فرض روی آن است و همچنین کاربران از امکانات جالب Cloud هم می توانند استفاده کنند به علاوه  اینکه یک گیگ فضای رایگان در سرویس Cloud در اختیار آنها قرار می گیرد . به گفته آنها هدف اصلی آنها از طراحی سری ایکس معرفی خدمات و محصولات جدید مایکروسافت به کاربران است . همچنین آنها در طراحی آن از بوت لودر با منبع باز استفاده کرده اند کای بسی تامل دارد .

از سری Lumia هم امروزدو مدل Nokia 220 و Asha 230 معرفی شدند که در مدل ۲۲۰ توانایی روشن ماندن در حالت استند بای به مدت ۱ ماه نکته حائز اهمیتی است و اینکه این گوشی قرار است در ۲ مدل تک سیم کارته و ۲ سیم کارته عرضه شود که قیمت مدل تک سیم کارته آن فقط ۲۰ یورو است .  در مدل ۲۳۰ قیمت مناسب این گوشی در حالی که بهترین صفحه لمسی را دارد  لمسی خود نمایی می کند . در واقع قیمت تعیین شده برای این گوشی فقط ۴۵ یورو است .

این درحالی است که دو روز پیش نوکیا تبلغات گسترده ای را جهت فروش بیشتر گوشی های اندرویدی خود آغاز کرده بود .


*